Choinka na pilźnieńskim rynku

choinka

Pilźnieński rynek przyozdobiła choinka, która została w tym roku podarowana przez Martę Wnęk z Pilzna. Pokaźnych rozmiarów drzewo ustawiono przy wydatnym i tradycyjnym wsparciu ze strony firmy Transkop Marka Smoły. W choinkowe przedsięwzięcie byli również mocno zaangażowani dyrektor i pracownicy Domu Kultury w Pilźnie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włożyli trud, by serce miasta było przystrojone świąteczną choinką.

Dekorację stanowią bombki zakupione przez Dom Kultury w Pilźnie, ozdobione różnymi technikami plastycznymi przez uczniów ze szkół  gminy Pilzno. Obok choinki będzie usytuowana szopka bożonarodzeniowa z postaciami przekazanymi przez śp. Andrzeja Westwalewicza. Dodajmy, że szopka powstała pod okiem artysty przy współudziale więźniów. W najbliższym czasie w mieście zostaną zamontowane iluminacje świetlne.